o mně / ceník

Fotím, tvořím, kreslím...a žiju si hezky. Když fotím tak Nikonem, když tvořím tak šiju a když kreslím tak tužkou:) Můžu vám zaručit, že se na fotkách budete sami sobě líbit:) mám na to opravdu vycvičené oko několikaletou praxí:) pokud se vám líbí můj styl focení kontaktujte mě mejlem, zavolejte, napište...

O svatbě:  

Svatby fotím už pěknou řádku let a nejčastěji fotím svatby od ranních příprav až do pozdních večerních hodin a nafotím kolem 1000 snímků. Všechny povedené pak následně upravím ve Photoshopu a předávám v nejlepší kvalitě vypálené na DVD nebo na flešce. Kolem stovky fotek z celého focení také vytisknu v pohlednicovém formátu a celou práci předávám pak ve velmi hezkém a vkusném svatebním balení. Přibližně nějakých 12 - 13 hodin :) 

Cenově je to 15000,- czk...zhotovení od 5 - 15 dnů po svatbě 

Pak mám takový pomyslný " střední balíček" - velmi oblíbený, kdy s váma strávím nějakých 8-9 hodin a říkám tomu půldenní focení. Začínám třeba obřadem a fotím do prvního tance a nafotím kolem 400 - 500 snímků. Všechny povedené upravím ve Photoshopu a vypálím na DVD nebo předávám na flešce. Vytisknu kolem padesáti fotek papírově v pohlednicovém formátu a předávám v hezkém a vkusném svatebním balení. 

Cenově je to 12000,- czk...zhotovení od 5 - 15 dnů po svatbě 

Fotím i menší svatby třeba jen obřad a následně po...něco kolem 100 fotek...vše upraveno ve Photoshopu a vypáleno na DVD nebo na flešce. 

Cenově kolem 5000,- czk...zhotovení od 5 - 15 dnů po svatbě

Je to na domluvě a je nejlepší dát si schůzku, vše potřebné probrat a určit pevnou cenu k oboustranné spokojenosti.

Nefotím jen svatby ale i miminka, maminy v očekávání, děti, holky jen tak pro radost nebo jako prezentaci do booku, zaměstnance ve firmách na webovky atd atd...cenově kolem 2000,-. Jde o přibližně hodinové focení, kdy udělám kolem 30 snímků (i více) ty povedené (skoro všechny) pak upravím a předávám buď úschovnou nebo vypálím na DVD (v nejlepším rozlišení) a posílám poštou...většinou od 5 -10 dnů. Nově boudoir - focení pro každou ženu, krásné, intimní, jedinečné...kolem 2000,- s možností vizážistky.